Əmlakçı_N1

Əmlakçı_N1

Ümumi elan sayı: 1508

Emlakci_N1 emlakci sirketi Yeni Yasamalda Esed Ehmedov Kucesinde yerlesir

Ünvan:Yeni Yasamal Esed Ehmedov Kucesi
İş saatları:09:00-20:00
Telefon:(+99450) 277-14-35 , (+99455) 7077433

Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m², İnşaatçılar m.

Yeni Yasamal Esed Ehmedov kucesi
№ 649315
Seçilmişlərə əlavə et
Müqayisə et
Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-1Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-2Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-3Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-4Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-5Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-6Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-7Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-8Satılır yeni tikili 2 otaqlı 98 m²,  İnşaatçılar m.-9
199 000 AZN
2031 AZN/m²
Əmlakın növü:Yeni tikili
Sahə:98 m²
Mərtəbə:4 / 17
Otaq sayı:2
Sanitar qovşaq:2
Sənəd:Kupça
Təmir:Əla təmirli
Yasamal rayonu Yeni Yasamal qəsəbəsində Əsəd Əhmədov küçəsində Albalı uşaq bağçasının yaxınlığında yeni inşa olunmuş binanın 4-cü mərtəbəsində Ümumi sahəsi: 98 kv.m Qanuni 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi kupça olmaqla, qazı, suyu, işığı daimidir. Yerleşdiyi ərazi məktəbə, bağçaya və bütün iaşə obyektlərinə yaxın olmaqla yanaşı, həmçinin avtobus xətlərinin dayanacağına da yaxın bir ərazidə yerləşir. 🏢📏🛣️
Bakı ş.Yasamal r. Yeni Yasamal q.

Cavid MemmedovVasitəçi (agent) İstifadəçinin elanları
NÖMRƏNİ GÖSTƏR :
(050) 277-14-XX
(050) 277-14-35Satıcıya elanı emlakbazari.az saytında tapdığınızı bildirin

Diqqət!

property-name
40.38900218083549.786628119482
Yeniləndibugün saat 16:58
Elan nömrəsi649315
Baxış sayı9
Ərazi və əmlakın ümumi analizi

Bakı şəhərinin Yasamal rayonu, Yeni Yasamal yaşayış kompleksində yerləşən yeni tikili mənzillər münasib qiymətlər və müasir dizaynı ilə diqqət çəkir. İnşaatçılar metro stansiyasına yaxın ərazidə yerləşən bu 2 otaqlı mənzillər geniş və işıqlı sahələri ilə rahat yaşayış üçün ideal seçimdir. Əla təmirli və keyfiyyətli materiallardan istifadə olunmuş mənzillər şəhər həyatının bütün tələblərinə cavab verir. Yeni tikililərdə olan mənzillər əlverişli ərazisi, infrastrukturu və nəqliyyat əlaqələri sayəsində həm şəxsi yaşamaq, həm də investisiya məqsədi üçün yüksək səviyyədə üstünlük təşkil edir. Bakının mərkəzi hissələrinə asanlıqla çatmaq mümkündür, bu isə hər günkü rahatlığı təmin edir. Yeni Yasamal bölgəsində yerləşən mənzillər yüksək keyfiyyət və təhlükəsizlik standartlarına uyğun inşa edilmişdir.